O nás > Proč právě my

Proč právě my

Proč si vybrat právě FT finance?

Veškeré služby klientům jsou zadarmo.

Jak je to možné? Pojišťovací společnosti jsou si dobře vědomy, že makléři jsou schopni udělat spoustu té nepopulární práce za ně, a proto nabízejí makléřům odměny za vyřízení této práce. Odměny jsou prakticky všude stejné, takže makléř je opravdu objektivní a soustředí se pouze na zájmy klienta tak, aby vybral to nejlepší pro něj. Profesionální způsobilost je zaručena. Veškerou činnost pojišťovacích makléřů má stát pevně v rukou, a to zákonem o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí viz. 38/2004 Sb.

100 %-ní odpovědnost za poskytnuté služby je základem podnikání v tomto oboru.

Každý makléř musí být dle zákona o pojišťovnictví pojištěn na 1.500.000,- EUR.

Zkušenosti a široká nabídka finančních a pojistných produktů.

Jsme schopni vám navrhnout oprimální investiční strategii, zhodnotit míru vašeho zadlužení vzhledem k plánované investici, ošetřit rizika vzhledem k potřebám a možnostem a nabídnout vám optimální finanční modely řešení. Vybíráme pro vVás od našich partnerů jen to nejlepší.

Kompletní servis.

O vaše pojistné portfolio jsme schopni se postarat od A až do Z. Nejde jen o výběr nevhodnějších produktů padnoucích na míru, ale zajistíme všechny další potřebné formality a jsme připraveni jednat ve vašem zájmu s poskytovatelem služeb ve věci změn či ukončení smluv, zajistit likvidaci pojistných škod apod.. V rámci našich služeb je také informační servis spojený se správou Vašich smluv.

Poskytnutím služby náš servis nekončí.

Usilujeme především o dlouhodobou spokojenost klientů a takového partnerství si dokážeme vážit.

Individuální přístup.

Ke každému jednotlivci i ke každé společnosti přistupujeme zcela individuálně na základě analýzy finančního portfolia, rizik a potřeb klienta. FT finance jsou tady pro vás! Nikoho ani nenapadne se v případě soudního sporu obhajovat sám u soudu, i kdyby mohl. Proč si nenechat poradit s výběrem finančních a pojistných služeb a v případě změn či škodné události se nenechat zastupovat, když jsou veškeré služby pro vás zadarmo?

Komplexní služby a servis v oblasti privátních i firemních financí – od rozpočtového plánování přes spoření a renty po financování vašich snů a jejich zabezpečení.

- - -

- - -

- - -

FT finance s.r.o. © 2014 | Vyrobil Wanet, s.r.o.