Osobní finance > Bydlení

Financování bydlení

Co znamená vlastní bydlení?

  • Svoboda – se svým majetkem si můžete nakládat, jak chcete
  • Snížení spotřebních výdajů – nájemné je nevratný výdaj, splátka hypotéky je investice do vlastní nemovitosti, která svou cenu neztratí.
  • Uchovaní hodnoty - můžete nemovitost prodat nebo předat třeba dětem.

Jak získat vlastní bydlení?

Hypotéka

Bydlet můžete již nyní. Vyberte si správnou hypotéku. Je jich na 300 druhů u více jak 14-ti finančních poskytovatelů.

Připadá vám to moc? Nám ne, máme alespoň z čeho vybírat a navrhnout tak pro každého z vás to nejvhodnější řešení, vzhledem k typu nemovitosti, vašim finančním možnostem a vašemu životnímu stylu.

Stavební spoření

Sestavíme s vámi finanční plán pro vaše budoucí bydlení. Vybereme a nastavíme vám vhodné stavební spoření, pomůžeme s překlenovacími úvěry a jinými formami dofinancování vašeho bydlení.

Refinanacování 

Náklady stávající hypotéky je možno snížit!

Připravíme vás na konec fixačního období vašeho úvěru. Jakmile skončí fixace, máte jen krátký čas na rozhodnutí a příprava se opravdu vyplatí. Uvěrový trh se stále vyvíjí a bankovní produkty jsou přátelštější a flexibilnější. Doba fixace je čas na změnu k lepšímu. Vyjednáme pro vás lepší podmínky a najdeme pro vás řešení jak ušetřit na splátkách

Konsolidace hypoték

Sjednotíme vaše úvěry, pokud jich máte více, a najdeme řešení, které vám ušetří hodně peněz.

Kontaktujte nás prosím alespoň 3 měsíce před koncem fixace vaší hypotéky, budete mít více možností a času na rozmyšlenou.

Komplexní služby a servis v oblasti privátních i firemních financí – od rozpočtového plánování přes spoření a renty po financování vašich snů a jejich zabezpečení.

- - -

- - -

- - -

FT finance s.r.o. © 2014 | Vyrobil Wanet, s.r.o.