Osobní finance > Pojištění

Pojištění osob a majetku

Držte pevně opratě osudu ve svých rukou!

Zajistit si svůj životní standard, to znamená být zodpovědný sám k sobě, myslet na svou budoucnost a na budoucnost svých blízkých. Jednou nahoře,  jednou dole? Ano, někdy život přinese chmurnější dny, ale to neznamená, že veškeré naše jistoty se musí zhroutit.

Udělame rizikovou analýzu vaší domácnosti a způsobu života. Vytvoříme vhodnou skladbu finančních a pojistných produktů k účelům, jimiž jsou:

  • Ochrana majetku, což znamená ochrana vašeho domu, bytu či auta před nečekanými náhodami, živelnými pohromami a vandaly.

  • Odpovědnost osob, což znamená být schopen zaplatit poškození vzniklé našim opomenutím, zaviněné našimi dětmi, pejsky, domácimi spotřebiči apod., tedy mít vše pod kontrolou.
  • Schopnost splácet své dluhy a udržet si svůj životní standard, což znamená klidný spánek. Když vám banka půjčí peníze, dobře si je zajistí, aby o ně nepřišla. Také si dobře zajistěte nabyté hodnoty a životní styl, abyste o ně nepřišli. Dle povahy dluhů a požadavků na ochranu zdraví a života, zvolíme vhodný produkt ze škály životního, nemocenského či úrazového pojištění, které vytvoří nový zdroj financí v případě, že ztratíte stabilní příjem, ať již krátkodobě nebo dlouhodobě, onemocníte či vás zasáhne smrt v rodině.

Naším cílem není pojistit co se dá, ale zabezpečit váš životní styl za co nejméně peněz.

Jsme odborníci na osobní finance a zároveň specialisté na pojištění prostřednictvím odborníků v naší mateřské společnosti FT makléřská, s.r.o..

 

Komplexní služby a servis v oblasti privátních i firemních financí – od rozpočtového plánování přes spoření a renty po financování vašich snů a jejich zabezpečení.

- - -

- - -

- - -

FT finance s.r.o. © 2014 | Vyrobil Wanet, s.r.o.